Autocare Association Toplantısı
![Autocare Association Toplantısı](/uploads/sections/temsiller/autocare-association-toplants_33fd8773-f023-4e05-8e6a-817eece9992e..jpeg)
Derneğimizi temsilen, Yönetim Kurulu Üyemiz Burak Şener, 17 Kasım 2021 tarihinde yapılan Autocare Association toplantısına katıldı.
Toplantıda; Amerika ve Avrupa’da Elektrikli Araçların Yaygınlaşma Trendi, Right to Repair kampanyası, EGEA European Garage Equipments Association’ın satış sonrası profesyonellerinin becerilerini geliştirmek üzere planladığı eğitim programı gibi konular ele alındı.