Ortak Satınalma

Eleman.net

OSS ile eleman.net arasında, OSS üyelerine özel indirimli iş ilanı yayımlama anlaşması yapılmıştır. İş birliği kapsamında OSS üyeleri eleman.net’in aday havuzundan faydalanarak iş gücü ihtiyaçlarını indirimli olarak karşılayabilecekler.

 

 

 

PETROL OFİSİ

OSS ile Petrol Ofisi arasında, OSS üyelerine özel yakıt alım anlaşması yapılmıştır. OSS Üyeleri, yakıt alımlarındaki indirim oranları için derneğimiz ile iletişim halinde olabilirler.   

 

 

OPET

OSS ile OPET Petrolcülük arasında, OSS üyelerine özel yakıt alım anlaşması devam etmektedir. OSS Üyelerinin yakıt alımlarındaki indirim oranı, piyasa koşullarına göre dönem dönem değişiklik göstermektedir.

 

 

Automechanika Istanbul

Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği (OSS), Türkiye’nin lider otomotiv endüstrisi fuarı Automechanika Istanbul ile 2014 senesinden bu yana ortak projeler ve işbirlikleri üretmektedir. Yüzden fazla ülkeden yüz binlerce ziyaretçiyi ağırlayan fuar, hem ulusal hem de uluslararası arenadan sektör profesyonelleri için bölgenin en önemli buluşma noktasıdır. OSS Derneği de fuarın ana destekçisi olarak her yıl bu organizasyonda yerini almakta, fuar kapsamında seminer ve konferanslar düzenlemektedir.