Otomotiv Sektöründe Geleceğin Liderleri Eğitim Programı- İTÜ & OSS & SLIMSTOCK

Otomotiv Sektöründe Geleceğin Liderleri Eğitim Programı- İTÜ & OSS & SLIMSTOCK

 

Değerli Üyemiz,

Eğitimli iş gücü, tüm sektörlerde olduğu gibi bizim sektörümüzün de daimi ihtiyaç duyduğu, en önemli değerlerin başında gelmektedir.

Şirket stratejisini geliştirmek, organizasyonel etkinliği ve performansı en üst düzeye çıkarmak, şirketin temel iş fonksiyonlarından birine liderlik etmek, diğer iş ortaklarıyla üst düzey ilişkileri koordine etmek gibi görev ve sorumlulukları olan “C” düzeyinde yöneticilerin her biri günümüz şirketlerince birer “değer” olarak görülmektedir. Bu nedenle şirketler kendi kurumlarına, operasyonlarına ve çalışanlarına liderlik ederek en kritik kararları veren bu yöneticilerini kendileri yetiştirmek ve ellerinde tutmak için büyük çaba gösterirler.

Bilhassa sektör özelinde organize edilen eğitimler ise, tüm çalışanların gelişim süreçlerini hızlandırmakta ve verimliliği arttırmaktadır.

Bu vizyondan yola çıkarak; OSS Eğitim ve Organizasyon Çalışma Grubu & Slimstock Akademi işbirliği ile sektörümüze büyük katkı sağlayacağını düşündüğümüz “Otomotiv Sektöründe Geleceğin Liderleri” eğitim programını, siz değerli üyelerimiz için planlamış bulunmaktayız. Operasyonel süreçlerin verimli bir şekilde yerine getirilmesinden sorumlu en üst seviyedeki operasyon yöneticisi (COO) olarak sahip olunması gereken teknik bilgi, sosyal beceri ve liderlik yetkinliklerini içeren toplamda 13 hafta sürecek olan İTÜ (İstanbul Teknik Üniversitesi) Sertifikalı “Otomotiv Sektöründe Geleceğin Liderleri” eğitim programı ile şirketler gelecekte COO olacak katılımcılarının yetişmelerini sağlayacaklardır.

Tüm üyelerimiz, bu program ile firmalarındaki geleceğin üst düzey yöneticilerine en değerli yatırımı yaparken, katılımcılar da alanlarında en yetkin profesyoneller ve akademisyenlerden eğitimler alıyor olacaklar. Ayrıca yine tüm katılımcılar sektörlerinin önde gelen firma üst düzey yöneticileri ile yapılacak seminerler sayesinde güncel örnek vakaları inceleme ve kendi şirketlerinde uygulama deneyimlerini elde edeceklerdir.

Tüm üyelerimizin değerli katılımlarını bekleriz.

OSS Eğitim & Organizasyon Çalışma Grubu

Program ile ilgili tüm detayları öğrenmek ve kayıt olmak için linke tıklayabilirsiniz:

https://www.slimstock.com/tr/otomotiv-sektorunde-gelecegin-liderleri-egitim-programi/