OSS'den “Geleceği Şekillendirmek” Söyleşisi

OSS'den “Geleceği Şekillendirmek” Söyleşisi


Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği organizasyonları kapsamında, 4 Mart 2017 Cumartesi günü Sheraton Grand İstanbul Ataşehir’de, otomotiv sektörünün önde gelen isimlerinden Murat KURTLAR ile “Geleceği Şekillendirmek“ başlıklı interaktif söyleşi düzenlendi.

Murat KURTLAR’ın gerçekleştirmiş olduğu söyleşinin ilk bölümünde dijital teknolojiler ve otomotiv endüstrisine etkileri, ikinci bölümünde ise geleceği şekillendirmenin farkındalığı konuları ele alındı. Geleceği karşımızda bulmak yerine, geleceğe bugünden hazırlanmanın önemine dikkat çeken KURTLAR “Her gün aldığımız kararlar ve yaptığımız uygulamalar sadece o günün değil, aynı zamanda geleceğin de belirlenmesine katkıda bulunuyor. Burada amacımız bir farkındalık yaratmak. Sektör ve ülke olarak gelişen teknolojilere ayak uydurmak için kişilerin ve firmaların üzerlerine düşenin altını çizmeye gayret ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Konukların sorularını da söyleşisinin son bölümünde tek tek yanıtlayan Murat KURTLAR’a, Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği Başkanı Mesut URGANCILAR tarafından plaket takdim edildi.