Dijital Çağda Marka Yönetimi Webinarı Büyük İlgi Gördü
![Dijital Çağda Marka Yönetimi Webinarı Büyük İlgi Gördü](/uploads/sections/egitimler/dijital-cagda-marka-yonetimi-webinar-buyuk-lgi-gordu_30aa55b9-4718-4945-b86e-1c6e593698d1..jpg)
OSS Derneği Eğitim Çalışma Grubu tarafından düzenlenen “Dijital Çağda Marka Yönetimi” konulu webinar, Pazarlama ve İletişim Profesyoneli/İstanbul Aydın Üni. Öğr. Gör. Hüseyin Sayın’ın ve üyelerin katılımıyla 27 Kasım 2020 tarihinde gerçekleşti.
Büyük ilgi gören webinarda; “Dijital Evrende Doğru Marka Konumlaması Yapabilmek”, “Modern Pazarlama Mimarisi ve Kurgusu”, “Yeni Nesil İçerik Pazarlama Yapısı”, “Güncel Dijital Pazarlama Trendleri ile “Dijital Evrende Marka ve Müşteri Yönetimi” konuları ele alındı.