OSS 2024 İdari ve Mali Genel Kurulu Gerçekleştirildi

OSS 2024 İdari ve Mali Genel Kurulu Gerçekleştirildi

 

OSS 2024 İdari ve Mali Genel Kurulu Gerçekleştirildi

Otomotiv Satış sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği (OSS), 2024 Yılı Olağan İdari ve Mali Genel Kurulu’nu 10 Haziran 2024 Pazartesi günü Elit World Grand Istanbul Küçükyalı’da gerçekleştirdi. 

Etkinlik, Dernek Genel Koordinatörü Orçun İstanbulluoğlu’nun açılış konuşması ile başladı. Ardından, Yönetim Kurulu Başkanı Ali Özçete kürsüye çıkarak Genel Kurul konuşmasını gerçekleştirdi. Özçete, konuşmasında derneğin geleceğe yönelik vizyonunu ve hedeflerini vurguladı.

Genel Sekreter Emirhan Silahtaroğlu, 2023 yılı faaliyetlerine ilişkin kapsamlı bir sunum yaparak, OSS’nin hem kamu hem de sektör nezdindeki bilinirliğini en üst seviyeye taşıdıklarını belirtti. Silahtaroğlu, üyelerden aldıkları destekle 2024 ve sonrasında da satış sonrası sektörünün menfaatlerini korumak için çalışmalarını sürdüreceklerini ifade etti.

Etkinliğin devamında, OSS Yönetim Kurulu Üyesi Cemal Çobanoğlu, Marka Koruma Çalışma Grubu’nun faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Ardından Denetleme Kurulu Üyesi Hüseyin Muratoğlu, 2023 yılı faaliyet dönemi denetleme raporunu sundu.

Bütçe görüşmeleri, Sayman Burak Şener tarafından yürütüldü ve Divan Başkanı İshak Satış tarafından Genel Kurul sona erdirildi.

Genel Kurul’un ardından OSS Derneği tarafından Frost & Sullivan firmasına yaptırılan Türkiye Satış Sonrası Pazarı Sektörel Araştırma Lansmanı gerçekleştirildi. Frost & Sullivan Mobilite Direktörü Hikmet Çakmak, hazırladığı sunumla raporun detaylarını paylaştı.

Etkinlik, düzenlenen akşam yemeği ile son buldu. Üyeler, yemek sırasında bir araya gelerek sohbet etme imkânı buldular.